Luizjana wprowadza ustawę o prawach do bitcoinów wśród wzrostu cen BTC do 68 tys. dolarów

Luizjana wprowadziła ustawę mającą na celu obronę podstawowych praw Bitcoina, podczas gdy cena BTC przekroczyła 68 000 USD.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Luizjana przedstawiła projekt ustawy chroniącej prawa Bitcoina.
  • Posunięcie to ma miejsce w obliczu gwałtownego wzrostu ceny BTC powyżej 68 000 USD.
  • Wcześniej Ohio, Mississippi i Karolina Południowa wprowadziły podobne ustawy.

Luizjana stała się jedenastym stanem, który oficjalnie wprowadził ustawę mającą na celu ochronę podstawowych praw Bitcoina (BTC). Sponsorowana przez przedstawiciela stanu Luizjana, Marka Wrighta, ustawa podkreśla różne zabezpieczenia dla użytkowników Bitcoina, wzmacniając ich prawo do angażowania się w ekosystem waluty cyfrowej. Aktualizacja pojawia się w obliczu fenomenalnego wzrostu ceny Bitcoina powyżej 68 000 USD.

Luizjana przedstawia ustawę chroniącą prawa do bitcoinów

Zgodnie z postem opublikowanym na X przez CEO i założyciela Satoshi Act Fund, Dennisa Portera, przedstawiciel stanu Luizjana Mark Wright niedawno wprowadził ustawę mającą na celu zachowanie praw Bitcoina. Porter stwierdził: “Ta przełomowa ustawa, której orędownikiem jest Mark Wright, jest świadectwem rosnącego uznania dla znaczenia Bitcoina w dzisiejszej gospodarce cyfrowej”.

Ustawodawstwo gwarantuje swobodę “kupna, sprzedaży i handlu” Bitcoinem, jednocześnie wspierając podstawowe procesy, takie jak wydobywanie i walidacja. Co więcej, podkreśla znaczenie samopilnowania, umożliwiając osobom fizycznym “kontrolowanie swoich zasobów cyfrowych”.

Porter podkreślił znaczenie tych wysiłków legislacyjnych. Napisał: “Te ustawy służą jako kluczowe narzędzie zapewniające, że przyszłość Bitcoina i innych aktywów cyfrowych może rozwijać się w USA”. Wprowadzając takie środki, stany takie jak Luizjana nie tylko chronią prawa użytkowników, ale także wspierają środowisko sprzyjające innowacjom i rozwojowi Bitcoina.

Ponieważ coraz więcej stanów uznaje i chroni prawa użytkowników Bitcoina, naród stoi na czele rewolucji finansowej. W zeszłym miesiącu Ohio, Karolina Południowa i Mississippi stały się liderami w zakresie ochrony praw obywateli do korzystania z Bitcoina. Stany te wprowadziły ustawy mające na celu wzmocnienie podstawowych wolności związanych z cyfrową walutą.

Rozwój ten zbiegł się w czasie z analitykami przewidującymi wzrostową trajektorię dla ceny Bitcoina. Inicjatywa została zapoczątkowana przez Rep. Demetriou z Ohio, Senator Verdin z Południowej Karoliny i Rep. Steverson z Mississippi.

Ponadto podkreślili oni, że te wysiłki legislacyjne podtrzymują podstawowe zasady korzystania z Bitcoina. Dodatkowo, podobnie jak w przypadku ustawy z Luizjany, ustawy te miały na celu zagwarantowanie nieograniczonej możliwości kupowania, sprzedawania, handlu, wydobywania i samodzielnego przechowywania Bitcoinów.

Cena BTC wzrasta powyżej 68 000 USD

Cena Bitcoina osiągnęła ostatnio szczyt na poziomie 68 785 USD, gdy hossa była kontynuowana. Chociaż wartość BTC spadła później do poziomu 66 000 USD, ostatnie zyski nie zostały usunięte. W momencie publikacji cena Bitcoina wzrosła o 2,59% do 66 738,76 USD. W międzyczasie największa kryptowaluta osiągnęła kapitalizację rynkową w wysokości 1,31 mld USD.

Ponadto wolumen obrotu wzrósł o 92,93% do 76,54 mld USD w ciągu ostatnich 24 godzin. Ze względu na trwający wzrost cen, analitycy kryptowalut zaoferowali docelowe ceny do 600 000 USD w dłuższej perspektywie. Co więcej, analitycy spodziewają się nawet, że Bitcoin przekroczy gigantyczną kapitalizację rynkową złota wynoszącą 13 bilionów dolarów.

Podczas gdy otwarte odsetki BTC wzrosły o 7,78% do 32,60 mld USD, co jest rekordowo wysoką wartością. Na froncie likwidacyjnym dominują shorty, które według Coinglass w ciągu ostatnich 24 godzin zlikwidowały 93,46 mln USD. Ze względu na ten short squeeze, cena Bitcoina może wzrosnąć. W międzyczasie traderzy long konkurowali z ogromną likwidacją o wartości 64,88 mln USD.

Zanurz się w przyszłość gier z ZakladyGuru.pl, gdzie każdy obrót przybliża Cię do zwycięstwa. Dołącz do nas w ekscytującym świecie gier krypto-kasynowych i wykorzystaj swoją szansę na wielką wygraną!

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours